سیم و کابل تبریز هادی

شرکت سیم و کابل تبریز هادی در سال 1374 توسط برادران صراف (کاظم و محمود) در 22 کیلومتری شهر صنعتی تبریز در منطقه سعید آباد در زمینی به وسعت 10000 متر مربع تاسیس گردید و در سال 1375 به بهره برداری رسید. اولویت های مدیریت شرکت رعایت دقیق استانداردهای ملی و بین المللی و بهره مندی از نظام های مدیریتی در جهت تعالی شرکت و پاسخگویی شایسته به مشتریان می باشد.

این شرکت در راستای استراتژی توسعه محصولات خود و رفع نیازهای بازار مصرف کشور تولید انواع سیم و کابل ساختمانی، مخابراتی و صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است و همچنین برای رقابت با محصولات خارجی و ارتقاء اهداف کیفی خود به کمک متخصصان و کارشناسان بومی موفق به کسب پروانه استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 ، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ایزو 45001 ، ایزو14001 در راستای حمایت و حفظ محیط زیست ، ایزو 10004و10002 با هدف توجه به مشتری و جلب رضایت مشتری ، ایزو 50001 مدیریت و بهبود عملکرد انرژی و استاندارد اروپا CE گردیده است.

آزمایشگاه شرکت سیم و کابل تبریز هادی عضو آزمایشگاههای همکار استان و دارای گواهینامه 17025 از سازمان مرکز تایید صلاحیت ایران می باشد. این شرکت دارای گواهی تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در پنج سال متوالی از سال 1397 الی 1401 به عنوان واحد نمونه کیفی از طرف سازمان ملی استاندارد ایران انتخاب شده است. همکاری با تراکتورسازی ایران ، شرکت مترو تبریز، صنایع مس ایران، برق منطقه ای آذربایجان، شرکت توزیع برق تبریز و ..... از افتخارات ما و رضایت مشتریان گواه بر کیفیت محصولات ماست.

اولین ها در  تبریز هادی

با تکیه بر متخصصان در واحد تحقیق و توسعه، تبریز هادی همواره در طراحی و ارائه محصولات جدید در کشور پیشتاز بوده و آماده پذیرش هر گونه سفارش ساخت محصولات متنوع می باشد.

اهمیت موضوعات مختلف در این راستا به شکل زیر در هدف گذاری واحد تحقیق و توسه ترسیم شده است.

100

تضمین کیفیت محصولات

90

محصولات جدید

80

کاهش قیمت با روش های جدید

بخشی از آمار موفقیت های تبریز هادی

ایمنی، دقت، کیفیت

30سال تجربه
300+محصول
13مجوزها و استانداردها
60+کارمندان